V elektřině je budoucnost. Jak ji využít co nejvíce a ušetřit?

V elektřině je budoucnost. Jak ji využít co nejvíce a ušetřit?
V elektřině je budoucnost. Jak ji využít co nejvíce a ušetřit?
V elektřině je budoucnost. Jak ji využít co nejvíce a ušetřit?

Na jídle neušetříme, na koupi domu také ne, ale v případě elektřiny to dokážeme. Vidíme v elektřině nosnou sílu budoucnosti.

Společnost Vanhill, s. r. o., vznikla před čtyřmi lety v Horním Bousově. Budoucnost vkládáme do elektrické energie, a tomu odpovídá naše nabídka: infratopení, fotovoltaika a elektromobily.

Ať již jste jednotlivec, rodina nebo firma, dokážeme vám zařídit úsporu elektřiny. Vzhledem k současnému zdražování energií je to téma více než aktuální.

V elektřině je budoucnost. Jak ji využít co nejvíce a ušetřit?

Uvažujete o úsporném topení?

Nabízíme kvalitní infratopení od rakouského výrobce, které se vyváží do 35 států světa. Dokážeme vám tak zajistit levné a úsporné vytápění na elektřinu.

Infratopení je možné dát jak do nových, tak do starších nemovitostí. Hodně z vás možná teď řeší nutnou brzkou výměnu kotle. Právě pro vás může být infratopení řešením. Pokud nemáte větší obnos peněz, můžete začít osazovat topením postupně místnost po místnosti. Lze jej totiž stavebnicově dodělávat postupně v celém domě.

Prohlídka domu zákazníka včetně spočítání projektu je bezplatná.

Obejdete se bez sekání v celém domě, jednou podmínkou je přívod elektřiny k místu, kde infratopení bude. Samotné řízení topení probíhá bezdrátově.

Fotovoltaikou můžete ušetřit víc než kdy jindy. Zdarma vám poradíme

V nabídce máme několik typových řad fotovoltaiky. Jaká je nejvhodnější právě pro vás, to vám zdarma poradíme. Připravíme vám studii a vy se sami rozhodnete. V dnešní době není potřeba na nic čekat. Tím, že se zdražují energie, může se prostřednictvím fotovoltaiky ušetřit víc než vloni nebo předloni. Je samozřejmě potřeba si nechat propočítat jaká bude úspora pro konkrétní domácnost. Tak neváhejte!

Elektromobily

Nabízíme osobní elektromobily a dodávky. Uplatnění najdou zejména u živnostníků, drobnějších firem i samosprávy. Samozřejmostí je také prodej dobíjecích stanic. Sledujeme aktuální trendy a připravujeme rozšíření sortimentu.

V elektřině vidíme jedinou naději

Nosné energetické médium do budoucna bude jednoznačně elektřina. Možná vás napadá, že i elektřina se musí někde vyrobit a současná infrastruktura není na masivní nahrazení fosilních zdrojů elektřinou připravena. To je do jisté míry pravda, ale vývoj bude postupný. Zdroj elektřiny pochopitelně bude muset být řešen ekologicky. V současné době samozřejmě stále musí být využívány uhelné elektrárny, je to ale jen dočasný stav. Budoucnost vidíme jednak v dokončení jaderných elektráren Temelín a Dukovany, ale také v rozšiřování fotovoltaiky. Jako velmi zajímavá se jeví i možnost vyrobit si vlastní energii doma.

Zaujala vás naše nabídka? Chcete se na cokoliv zeptat? Neváhejte využít našich kontaktů

  • Tel.: 721 236 158
  • Web: http://vanhill.cz/
  • Provozovna pro osobní návštěvu: Horní Bousov 43.
  • V naší provozovně je možno vidět rakouské infratopení, dva základní typy fotovoltaiky, elektrovozidla, dobíjecí stojany.
  • Provozní doba je po telefonické domluvě (721 236 158). Když zájemce zavolá den či dva dopředu, vždy si na něj čas uděláme.

V elektřině je budoucnost. Jak ji využít co nejvíce a ušetřit?

Kategorie: 

Odběr novinek o Mnichovohradišťsku

Přihlaste se k odběru informací e-mailem, aby vám už žádná z novinek na Mnichovohradišťsku neunikla!

Go to top