Obec Kněžmost hledá obsluhu sběrného místa

Obec Kněžmost hledá obsluhu sběrného místa. Foto: obec

Obec Kněžmost hledá obsluhu sběrného místa. Jedná se o práci na poloviční úvazek (provozní doba sběrného místa je v pondělí, ve středu a v sobotu).

Náplní práce je přejímka odpadů, odpovědnost za třídění a pokladnu. Požadavky jsou pečlivost, trestní bezúhonnost, spolehlivost, samostatnost, stručný životopis.

Zájemci se mohou hlásit u vedoucího technické čety pana Libora Nového na tel. č. 606 806 740 nebo e-mailu: libor.novy@knezmost.cz.

VOLNÉ PRACOVNÍ MÍSTO: Referent odboru správy majetku a investic v Bakově nad Jizerou

VOLNÉ PRACOVNÍ MÍSTO: Referent odboru správy majetku a investic v Bakově nad Jizerou

Město Bakov nad Jizerou vyhlásilo výběrové řízení na obsazení pracovní pozice referent odboru správy majetku a investic se zaměřením na agendu investičních akcí města.

Požadavkem je minimálně středoškolské vzdělání, řidičské oprávnění skupiny B (aktivní řidič), znalost práce na PC (MS Office), dobré komunikační schopnosti, pečlivost, spolehlivost, důslednost. Praxe ve veřejné správě a zkušenosti s agendou investic jsou velkou výhodou.

Obec Žďár vyhlásila konkurz na ředitele základní a mateřské školy

Obec Žďár vyhlásila konkurz na ředitele základní a mateřské školy. Foto: obec

Obec Žďár vyhlásila konkurzní řízení na funkci ředitele/ředitelky příspěvkové organizace Základní škola a Mateřská škola Žďár.

Podmínkou jsou odborná kvalifikace a předpoklady pro výkon funkce ředitele (ředitelky) školy dle zákona č. 563/2004 Sb., o pedagogických pracovnících, znalost školské problematiky a příslušných předpisů, organizační a řídící schopnosti, občanská a morální bezúhonnost, dobrý zdravotní stav.

Domov Modrý kámen přijme pečovatelku

Domov Modrý kámen přijme pečovatelku

Domov Modrý kámen přijme pečovatelku (pracovníka v sociálních službách). Požadavkem je minimálně základní vzdělání (kvalifikační kurz lze doplnit po nástupu), schopnost týmové spolupráce, samostatnost, bezúhonnost, spolehlivost, příjemné jednání.

Jedná se o hlavní pracovní poměr a práci v nepřetržitém provozu.

Podrobnější informace poskytne Ivana Macounová na telefonním čísle 702 239 541 či e-mailu metodik@modry-kamen.cz.

Zubní ordinace v Kněžmostu přijme sestru

Ilustrační foto: fotobanka pixabay.com

Společnost Medicare přijme zdravotní sestru na práci zubní asistentky v zubní ordinace v Kněžmostu. Praxe v zubní ordinaci není nutností. Požadavkem je milé vystupování a zájem o práci.

Bližší informace poskytne MUDr. Radka Pfefferová na telefonním čísle 775 562 772.

VOLNÉ PRACOVNÍ MÍSTO: Bakov nad Jizerou shání strážníka městské policie

VOLNÉ PRACOVNÍ MÍSTO: Bakov nad Jizerou shání strážníka městské policie

Město Bakov nad Jizerou vyhlásilo výběrové řízení na obsazení pracovní pozice strážník městské policie.

Podmínkami jsou státní občanství České republiky, středoškolské vzdělání zakončené maturitní zkouškou, věk minimálně 18 let,
zdravotní způsobilost, bezúhonnost a spolehlivost v souladu s příslušnou legislativou, řidičský průkaz skupiny B – aktivní řidič, fyzická zdatnost, zvládání stresových situací, komunikační a organizační schopnosti, znalost práce na PC.

Chcete se stát hasičem? Přijďte se informovat v pondělí 20. března na stanici v Mladé Boleslavi

Chcete se stát hasičem? Přijďte se informovat v pondělí 20. března na stanici v Mladé Boleslavi. Ilustrační foto: Petr Novák

Územní odbor Mladá Boleslav Hasičského záchranného sboru (HZS) Středočeského kraje pořádá v pondělí 20. března nezávazný nábor hasičů. Od 8.30 hodin, případně odpoledne od 15.00 hodin, si zájemci o hasičské řemeslo mohou na centrální stanici v mladoboleslavské Laurinově ulici nezávazně vyzkoušet, jaké je to být hasičem. 

Příchozí návštěvníci budou mít možnost prohlédnout si stanici, techniku, ale zejména jim budou poskytovány informace na vyžádání a celá akce je zaměřena na nábor zájemců o práci – službu – u hasičů.

Muzeum Bakovska hledá průvodce

Muzeum Bakovska hledá průvodce

Muzeum Bakovska hledá brigádníky – průvodce. pozice je vhodná pro studenty se zájmem o regionální historii. Více informací na telefonu 607 027 093.

Stránky

Odběr novinek o Mnichovohradišťsku

Přihlaste se k odběru informací e-mailem, aby vám už žádná z novinek na Mnichovohradišťsku neunikla!

Go to top