Rally Bohemia omezí dopravu v okolí

Uzavírka v souvislosti s Rally Bohemia na Mnichovohradišťsku. Zdroj: Rally Bohemia

Stává se již tradicí, že začátkem července se motorističtí fanoušci těší na tradiční Rally Bohemia. Letos tato soutěž odstartuje v pátek 9. července. Trasa na Mnichovohradišťsku se pojede v neděli 11. července a přinese dopravní komplikace v podobě úplné uzavírky provozu v čase od 8 do 18 hodin na trase Klokočka – Klášter Hradiště nad Jizerou – Dolní Bukovina –  Mukařov – Jivina – Mohelnice nad Jizerou (viz mapka). Podrobnější mapku včetně dopravního značení najdete zde.

Omezení přinese uzavírka i v autobusové dopravě. Nedělní spoj linky 260280 v trase Hrubý Lesnov – Jivina – Bukovina – Mnichovo Hradiště pojede 11. července v celé trase o 2 hodiny později. Místo v 16.00 vyjede z výchozí zastávky až po skončení uzavírky v 18.00. Cestujících z Mnichova Hradiště se dotkne i sobotní etapa v Mladé Boleslavi a s ní související zrušení autobusových zastávek Mladá Boleslav, U Sportu a Mladá Boleslav, nám. Republiky. V sobotu 10. července v čase od 7.00 do 13.00 na nich nebudou autobusy zastavovat, což se dotkne i linky 260810 od Mnichova Hradiště. Možné je využít jiné zastávky v okolí (Mladá Boleslav, aut. st. a Mladá Boleslav, Jičínská).

Rally Bohemia je zařazena do Mistrovství České republiky v rally, Mistrovství České republiky v rally historických automobilů a na své si příjdou i milovníci rallyových Legend. Letos se opět v rámci Rally Bohemia představí i účastníci Poháru vozů s alternativními pohony. Pořadatelé přejí krásné zážitky a těm, které rally neokouzlila, děkují za toleranci při dopravních omezeních. Bližší informace sledujte na www.rallybohemia.cz nebo na www.facebook.com/rallybohemia.

Kategorie: 

Odběr novinek o Mnichovohradišťsku

Přihlaste se k odběru informací e-mailem, aby vám už žádná z novinek na Mnichovohradišťsku neunikla!

Go to top