Přidejte se k ZPŠ s celou svou rodinou

Až do 30. září 2021 platí tzv. přeregistrační termín, kdy je možné změnit svou zdravotní pojišťovnu. Zaměstnanecká pojišťovna Škoda je otevřená všem zájemcům, tedy nejen zaměstnancům ŠKODA AUTO a. s. Svým pojištěncům nabízíme řadu benefitů a výhod pro celou rodinu. Kromě silného finančního zázemí a kvalitní sítě lékařů a poskytovatelů zdravotních služeb to je třeba více jak 40 typů příspěvků pro podporu prevence a zdraví anebo plavání pro pojištěnce zdarma v sedmi bazénech v regionu. Rodina, která se o své zdraví stará, tak může čerpat i několik tisíc korun ročně.

Zdravotní programy ZPŠ, kterými pojišťovna přispívá na prevenci svým pojištěncům, jsou rozděleny na očkování a příspěvky pro děti, muže, ženy, dárce krve anebo budoucí maminky. Například ty mohou od ZPŠ čerpat přes 5 000 Kč na podporu svého zdraví i zdraví nenarozeného miminka, a to např. na prvotrimestrální screening, NIPT, pohybové aktivity, vitamíny či předporodní kurzy. Miminko pak získá batůžek s produkty pro děti a bezdotykový teploměr v hodnotě 2 500 Kč a úrazové pojištění na rok zdarma. Po porodu pak může maminka získat až 1 000 Kč např. na úhradu pobytu v nemocnici na nadstandardním pokoji, autosedačku, pleny atd.

O své zdraví se pečlivě starají také dárci krve, proto je pro ně v ZPŠ připraveno až 4 000 Kč na pohybové aktivity, vitamíny, saunu, masáže, dentální hygienu. Děti od 6 let pak mají k dispozici 500 Kč na dentální hygienu a od 4 let 700 Kč na sportovní aktivity, prevenci úrazů a tábory a 1 000 Kč na ozdravné pobyty. Novinkami letošní nabídky jsou pak příspěvky až 500 Kč na nutriční nebo psychologické a psychoterapeutické poradenství.

Pro pojištěnce trpícími vzácnými metabolickými poruchami máme až 4 000 Kč na specifické diety. Přispíváme také na očkování proti chřipce, meningokoku, HPV infekci, klíšťové encefalitidě, hepatitidě, pásovému oparu a dalším nemocem.

Pojištěnci ZPŠ také hojně využívají bezplatné hodiny plavání v bazénech v Mladé Boleslavi, Rychnově nad Kněžnou, Dobrušce, Jičíně, Trutnově, Nové Pace a v Jilemnici. V zimě nabízíme i bruslení zdarma na vybraných zimních stadionech.

Chcete-li mít vždy při ruce přehled o zdravotních programech, je tu pro Vás elektronický průvodce zdravím – webová a mobilní aplikace Karta mého srdce. Najdete zde také kontaktní údaje na lékaře, mapu smluvních zařízení ZPŠ, přehled čerpání zdravotní péče, preventivní prohlídky s možností nastavení upozornění na jejich termíny, laboratorní výsledky z ONMB, lékařské zprávy, lékové interakce a možné varianty léků, svůj průkaz pojištěnce on-line, platby, zálohy a přehledy pojistného pro OSVČ a OBZP atd. Rodiče si mohou účet spojit i se svými dětmi.

Samozřejmostí je také kvalitní klientský servis na našich pracovištích. Nejen proto se ZPŠ dlouhodobě umisťuje na předních příčkách v nezávislém hodnocení Health Care Institut jako nejlepší zaměstnanecká pojišťovna v ČR. Naším pojištěncem může být občan ČR, bez ohledu na věk, bydliště či zaměstnání.

Přidejte se k nám právě teď

Chcete čerpat výhody ZPŠ a jste u jiné zdravotní pojišťovny? Registrace k nám je snadná a můžete ji provést v pár krocích on-line nebo osobně na některé z našich poboček, a to jen do 30. 9. 2021. Pojištěncem se stanete od 1. 1. 2022. Změnu pak nahlásíte svému zaměstnavateli a lékařům, které navštěvujete.

Registrujte se k nám jednoduše na www.pojistovnamehosrdce.cz.

Kategorie: 

Odběr novinek o Mnichovohradišťsku

Přihlaste se k odběru informací e-mailem, aby vám už žádná z novinek na Mnichovohradišťsku neunikla!

Go to top