Trápí vás náklady na energie? Máme řešení

Trápí vás náklady na energie? Máme řešení
Trápí vás náklady na energie? Máme řešení

Chcete trvale snížit spotřebu elektřiny, plynu nebo vody? Potřebujete poradit se snížením nákladů za energie? Příšovická firma MARCO GLOBAL SERVICES, s. r. o., vám pomůže.

Fotovoltaika jako energie pro budoucnost
Dodáváme fotovoltaické elektrárny pro rodinné domy a firmy. Dnešní technologie účinně přemění sluneční svit na dostatek energie pro rodinný dům nebo provoz firmy. Na trhu není jiné zařízení, které by mělo tak rychlou návratnost Vaší investice.

Neustále sledujeme nejnovější trendy v oboru, díky čemuž máte jistotu, že námi dodávané řešení Vám zajistí nejlepší možné výsledky, a ušetří tak Vaše náklady.

Nechce starosti na nás – dotační a komplexní energetické poradenství
Nejsme pouze dodavatelé fotovoltaiky, ale zajišťujeme také energetické a dotační poradenství. Na každou nemovitost nahlížíme komplexně a hledáme řešení k trvalému snížení spotřeby elektřiny, plynu i vody.

Fotovoltaickou elektrárnu s Vámi od začátku prokonzultujeme, navrhneme ideální řešení, zajistíme povolení, vyřídíme dotace, vyřešíme administrativu. Následně vše dodáme, nainstalujeme a zprovozníme. Všechny naše instalace pak vzdáleně monitorujeme.

Nechte starosti se snížením nákladů na energie nebo se získáním dotace na nás a použijte ušetřené finance třeba na dovolenou.

Naši klienti jsou zároveň našimi partnery
Marco Energy si váží svých klientů a každý náš klient je pro nás naším partnerem. Zakládáme si na dlouhodobém přátelském vztahu s klienty. S námi máte jistotu, že v tom nejste sami. V případě jakýchkoliv potíží jsme připraveni Vám kdykoli pomoci.

Neváhejte nás kontaktovat
Pokud chcete navrhnout energetické řešení na míru nebo máte jakékoliv další dotazy, kontaktujte nás na telefonu 774 276 323. Informace najdete i na našem webu www.marco-energy.cz.

 

Kategorie: 

Odběr novinek o Mnichovohradišťsku

Přihlaste se k odběru informací e-mailem, aby vám už žádná z novinek na Mnichovohradišťsku neunikla!

Go to top