Porodnice v Mladé Boleslavi nově nabízí dárkové balíčky a rodinný pokoj

Foto: Klaudiánova nemocnice
Foto: Klaudiánova nemocnice
Foto: Klaudiánova nemocnice

Porodnice Klaudiánovy nemocnice v Mladé Boleslavi, kterou využívají i rodičky z Mnichovohradišťska, opět zkvalitnila služby na nadstandardních pokojích. Maminky zde nově dostávají dárkový balíček plný kvalitních výrobků. Novinkou je také takzvaný rodinný pokoj, kteří je připraven na pobyt celé rodiny.

„Dárkový balíček obsahuje pochutiny, jejichž složení jsme pečlivě zvážili. Maminka tak má možnost po něčem dobrém sáhnout, když jí dochází energie či ji jen obyčejně ‚honí mlsná‘,“ vysvětluje vrchní sestra gynekologicko-porodnického oddělení Klaudiánovy nemocnice Miroslava Solničková.

Dárkový balíček tak obsahuje například kvalitní čokoládu s vysokým obsahem kakaa, směs oříšků a sušeného ovoce, celozrnné krekry, ovesnou tyčinku, hroznový cukr, čaj na podporu kojení a džus. Tento balíček si také mohou zakoupit maminky na standardních pokojích, stačí kontaktovat personál porodnice. Klaudiánova nemocnice i nadále v jídelně porodnice zdarma nabízí pro všechny maminky takzvaný bufet, kde je dostatek mléčných výrobků, ovoce, zeleniny, cereálií, pečiva nebo ovocných přesnídávek.

Nový dárkový balíček jako jedna z prvních vyzkoušela maminka novorozeného Jáchyma, která se svým manželem trávila poporodní čas na jednom z nadstandardních pokojů porodnice. „Využili jsme této možnosti a jsme velmi rádi. Společně jsme nechali doznít krásné emoce z porodu. Nedovedu si představit, že bych je v té chvíli opustil,“ prozradil novopečený tatínek.

Další novinkou mladoboleslavské porodnice je takzvaný rodinný pokoj. Jeden z nadstandardních pokojů tak nabízí zázemí pro pobyt celé rodiny, včetně staršího sourozence novorozeného miminka.

„Pořídili jsme sem postýlku a pro tatínka rozkládací gauč. Občas se stane, že věkový rozestup mezi dětmi je malý. Maminka ještě starší dítě někdy kojí a nechce být od něho odloučena. Rodina pak vítá možnost být v porodnici pohromadě,“ dodala vrchní sestra.

Mohlo by vás také zajímat:

Foto: Klaudiánova nemocnice
Foto: Klaudiánova nemocnice

Foto: Klaudiánova nemocnice
Foto: Klaudiánova nemocnice

Odběr novinek o Mnichovohradišťsku

Přihlaste se k odběru informací e-mailem, aby vám už žádná z novinek na Mnichovohradišťsku neunikla!

Go to top