Nový ročník Velmistrovy šifry v Bakově startuje již 21. dubna

Velmistrova šifra. Zdroj: městská knihovna Bakov nad Jizerou

Již ve středu 21. dubna od 8.30 startuje v Bakově nad Jizerou druhý, zcela nový ročník tajemné celoroční hry za pokladem bakovského Velmistra. Těšit se můžete na zcela nová místa, způsob luštění se zapeklitými chytáky pro celou rodinu, ale i pro děti již od 4 let. Vaším cílem bude opět velmistrova truhla s pokladem, ale protože vás čeká tento rok v pokladu i velké překvapení, bude stát opravdu za to.

Režim organizátoři v souladu se všemi nařízeními přizpůsobili tak, aby hra mohla začít v individálním režimu: Herní list zakoupíte v bakovské knihovně, celá hra probíhá venku a rozluštění proběhne u magické desky před muzeem.

Kvůli vládním nařízením je však prozatím Muzeum Bakovska zavřené. Hru si můžete zahrát během provozní doby Městské knihovny: v pondělí a ve středu od 8.30 do 12.00 a od 13.00 do 17.00 a v pátek od 8.30 do 12.00 hodin. Jakmile to vládní nařízení dovolí, bude hra v provozu i o víkendech v provozní době muzea.

Na první hráče se těší tým Velmistrovy šifry: Taťána Dvořáková, Eva Chládková a autor hry Vojtěch Dvořák. Více informací na webu www.velmistrovasifra.cz.

Odběr novinek o Mnichovohradišťsku

Přihlaste se k odběru informací e-mailem, aby vám už žádná z novinek na Mnichovohradišťsku neunikla!

Go to top