Letní divadelní Sychrov startuje již zítra

Letní divadelní Sychrov startuje již zítra

Letní divadelní Sychrov v roce 2022 přinese komedie Saturnin a Zdravý nemocný. První představení odehrávající se na nádvoří státního zámku Sychrov čeká diváky již v pátek 24. června.

Legendární sluha Saturnin ožívá v autorské dramatizaci slavného románu Zdeňka Jirotky, který napsal v roce 1942. Rodinná komedie plná humoru a živé hudby vás přenese do noblesní prvorepublikové atmosféry a ukazuje, jak to vypadá, když se sluha stane de facto pánem svého zaměstnavatele.
Režie: Adam Doležal
Hrají: Petr Bucháček, Radim Madeja, Matěj Vejdělek, Eva Reiterová, Milan Ligač, Lucie Končoková, Martin Hrubý, Miroslav Babuský j. h., Karolina Frydecká, Milan Koníček j. h. aj.


Zdravý nemocný je klasická komedie o nejslavnějším hypochondrovi všech dob. Vážený pan Argan kromě toho, že je hypochondr, je navíc velký lakomec. Nic není důležitější, než mít všechny svoje diagnózy pod kontrolou a ještě k tomu za léčbu co nejvíce ušetřit. Neváhá proto zajít tak daleko, že je ochoten obětovat štěstí své jediné dcery. Své blízké šikanuje takovým způsobem, že celá rodina musí sehrát komedii, aby hypochondra navždy vyléčila. Komedie o pokrytectví, lži ale i lásce.
Režie: Jiří Š Hájek
Hrají: Petr Bucháček, Eva Reiterová, Lucie Matoušková, Magdalena Jirounková, Tereza Blažková j. h., Matěj Vejdělek, Martin Hrubý, Roman Teprt, Petr Prokeš, Václav Hanzl j. h., Milan Koníček j. h. a slepice Lucie


Termíny představení:

  • pátek 24. června 2022 – SATURNIN (20.30)
  • sobota 25. června 2022 – SATURNIN (20.30)
  • čtvrtek 30. června 2022 – ZDRAVÝ NEMOCNÝ (20.30)
  • pátek 1. července 2022 – ZDRAVÝ NEMOCNÝ (20.30)
  • sobota 2. července 2022 – ZDRAVÝ NEMOCNÝ (20.30)

Rezervace či zakoupení vstupenek jsou možné přes webové stránky divadla nebo osobně v obchodním oddělení v Husově ulici v Mladé Boleslavi. Možná je eVstupenka či platba převodem. Jednotná cena vstupenky je 390 Kč při zakoupení v předprodeji, 450 Kč při zakoupení na místě před začátkem představení.

Sedadla na nádvoří nejsou číslována, diváci si sedají libovolně dle vstupu do hlediště. Kapacita hlediště je maximálně 350 míst.

Pořadatelé upozorňují, že začátek představení může být posunut s ohledem na špatné počasí až o 30 minut. Při velmi nepříznivém počasí může být představení i zrušeno. Konečné rozhodnutí o zrušení představení bude vydáno až na zámku Sychrov, těsně před začátkem představení. Během představení je zakázáno používat záznamová zařízení pořizující fotografie a video.

S ohledem na ostatní diváky nejsou v hledišti žádoucí deštníky. Vhodně je vzít si s sebou pláštěnky.

Parkování u zámku zajišťuje obec Sychrov za poplatek 50 Kč.

Podrobnější informace poskytnou pracovníci obchodního oddělení divadla na telefonu 326 323 269.

Kategorie: 

Odběr novinek o Mnichovohradišťsku

Přihlaste se k odběru informací e-mailem, aby vám už žádná z novinek na Mnichovohradišťsku neunikla!

Go to top