Dětský den NATO 2022 nabídne opět řadu atrakcí

Dětský den NATO 2022 nabídne opět řadu atrakcí. Foto: pořadatel

Stejně jako v minulých letech, i tento rok sdružení WAYPOINT MH, za podpory města Mnichovo Hradiště, Letiště Mnichovo Hradiště, organizace NATO a dalších sdružení, pořádá Dětský den NATO, tentokrát již 4. ročník.

Cílem neziskového sdružení WAYPOINT MH je zatraktivnění přilehlé oblasti letiště Mnichovo Hradiště a podpora regionálních sportovních a rekreačních aktivit.

„Rádi bychom v budoucnu pro veřejnost vybudovali relaxačně-sportovní zázemí, dětské hřiště a cyklostezku spolu s inline dráhou, a přivedli tak občany Mnichova Hradiště na spojnici mezi mnichovohradišťským zámkem a Březinou, odkud je nádherný výhled na Drábské světničky. I letos jsme se proto s partnery rozhodli uspořádat Dětský den NATO,“ vzkazují pořadatelé.

Dětský den se uskuteční přímo na letišti Mnichovo Hradiště, a to v pátek 16. září. Dopolední program je jako vždy určený školám a školkám, od 12. hodiny přivítá širokou veřejnost.

Pro dětské návštěvníky bude po celý den připraven pestrý program plný zábavy. K vidění budou průlety či statické ukázky letadel s možností prohlídky interiéru letounů, kterou ocení všichni příznivci létání a letadel. Pro zájemce se nabízí i možnost letu nad Českým rájem. Akci rovněž oživí hasičská technika s veškerým vybavením, Policie ČR a Zdravotnická záchranná služba. Legraci si děti mohou užít ve skákacím hradu a chybět nebude ani občerstvení a mnoho dalšího. 

 

Kategorie: 

Odběr novinek o Mnichovohradišťsku

Přihlaste se k odběru informací e-mailem, aby vám už žádná z novinek na Mnichovohradišťsku neunikla!

Go to top