Další etapa rekonstrukce křižovatky v Kosmonosech opět mění autobusové jízdní řády. Dotčeny jsou linky vedoucí přes Kněžmost

Další etapa rekonstrukce křižovatky v Kosmonosech opět mění autobusové jízdní řády

Z důvodu další etapy rekonstrukce křižovatky Stakorské a Boleslavské ulice v Kosmonosech budou od úterý 4. dubna až do 31. říjnad jezdit autobusové linky 714 (Mladá Boleslav – Kněžmost – Sobotka) a 736 (Mladá Boleslav – Kněžmost – Dolní Bousov) podle výlukového jízdního řádu.

Zastávku Kosmonosy, Horní Stakory obsluhují pouze vybrané spoje, některé spoje zastaví v náhradní zastávce na křižovatce do Horní Stakor u Studénky (zastávka Kosmonosy, Horní Stakory, křižovatka). Většina spojů jede v odlišných odjezdových časech.

Linky 714 a 736 odjíždí od 4. dubna opět z obvyklých zastávek Kosmonosy, náměstí. Přesun zastávky do Boleslavské ulice z první etapy uzavírky se s touto etapou ruší.

Linek 315 (Praha – Mladá Boleslav – Mnichovo Hradiště), 345 (Praha – Mladá Boleslav – Hodkovice nad Mohelkou – Liberec) a 715 (Mladá Boleslav – Ptýrov – Mnichovo Hradiště – Žďár, Žehrov) se uzavírka nedotýká.

Aktuální spojení doporučujeme vyhledat například na webu idos.cz.

Mohlo by vás také zajímat:

Kategorie: 

Odběr novinek o Mnichovohradišťsku

Přihlaste se k odběru informací e-mailem, aby vám už žádná z novinek na Mnichovohradišťsku neunikla!

Go to top