Cena města Mnichovo Hradiště nebude poprvé po sedmi letech udělena

Cena města Mnichovo Hradiště nebude poprvé po sedmi letech udělena

Na svém prosincovém zasedání zastupitelé rozhodovali o nominovaných na ceny města za rok 2022. Na výběr měli tentokrát ze tří nominací na cenu za celoživotní přínos městu a jednu nominaci za mimořádný čin v uplynulém roce. V tajném hlasování však ani jeden z návrhů nedosáhl na potřebnou podporu nadpoloviční většiny přítomných zastupitelů. Výsledky ale byly těsné.

V letošním roce tak poprvé od založení tradice předávání Ceny města Mnichovo Hradiště ocenění uděleno nebude. Není však důvod věšet hlavu. Autoři loňských nominací mohou tytéž osobnosti zkusit navrhnout i letos a také všichni ostatní se mohou zamýšlet nad dalšími lidmi ze svého okolí, o kterých si myslí, že by si ocenění zasloužili.

Smyslem ceny města je představení skutečných osobností, které ve svých oborech dosahují skvělých výsledků a dělají ze svého okolí lepší místo. Pojďme je společně v Mnichově Hradišti hledat, častokrát o nich totiž pouze nevíme, protože nám jejich práce připadá normální. Pomozte městu tyto osobnosti nalézt a ocenit.

Všem autorům letošních nominací patří dík. Vedení města věří, že se v letošním roce opět zapojí.

Zdroj: Martin Weiss, Kamelot

Kategorie: 

Odběr novinek o Mnichovohradišťsku

Přihlaste se k odběru informací e-mailem, aby vám už žádná z novinek na Mnichovohradišťsku neunikla!

Go to top