Letní divadelní Sychrov: Na diváky čeká Zdravý nemocný

Zdravý nemocný je klasická komedie o nejslavnějším hypochondrovi všech dob. Foto: Městské divadlo Mladá Boleslav

Tento čtvrtek, pátek či sobotu si můžete užít program Letního divadelního Sychrova v podobě komedie Zdravý nemocný

Zdravý nemocný je klasická komedie o nejslavnějším hypochondrovi všech dob. Vážený pan Argan kromě toho, že je hypochondr, je navíc velký lakomec. Nic není důležitější, než mít všechny svoje diagnózy pod kontrolou a ještě k tomu za léčbu co nejvíce ušetřit. Neváhá proto zajít tak daleko, že je ochoten obětovat štěstí své jediné dcery. Své blízké šikanuje takovým způsobem, že celá rodina musí sehrát komedii, aby hypochondra navždy vyléčila. Komedie o pokrytectví, lži ale i lásce.
Režie: Jiří Š Hájek
Hrají: Petr Bucháček, Eva Reiterová, Lucie Matoušková, Magdalena Jirounková, Tereza Blažková j. h., Matěj Vejdělek, Martin Hrubý, Roman Teprt, Petr Prokeš, Václav Hanzl j. h., Milan Koníček j. h. a slepice Lucie


Termíny představení:

  • čtvrtek 30. června 2022 – ZDRAVÝ NEMOCNÝ (20.30)
  • pátek 1. července 2022 – ZDRAVÝ NEMOCNÝ (20.30)
  • sobota 2. července 2022 – ZDRAVÝ NEMOCNÝ (20.30)

Rezervace či zakoupení vstupenek jsou možné přes webové stránky divadla nebo osobně v obchodním oddělení v Husově ulici v Mladé Boleslavi. Možná je eVstupenka či platba převodem. Jednotná cena vstupenky je 390 Kč při zakoupení v předprodeji, 450 Kč při zakoupení na místě před začátkem představení.

Sedadla na nádvoří nejsou číslována, diváci si sedají libovolně dle vstupu do hlediště. Kapacita hlediště je maximálně 350 míst.

Pořadatelé upozorňují, že začátek představení může být posunut s ohledem na špatné počasí až o 30 minut. Při velmi nepříznivém počasí může být představení i zrušeno. Konečné rozhodnutí o zrušení představení bude vydáno až na zámku Sychrov, těsně před začátkem představení. Během představení je zakázáno používat záznamová zařízení pořizující fotografie a video.

S ohledem na ostatní diváky nejsou v hledišti žádoucí deštníky. Vhodně je vzít si s sebou pláštěnky.

Parkování u zámku zajišťuje obec Sychrov za poplatek 50 Kč.

Podrobnější informace poskytnou pracovníci obchodního oddělení divadla na telefonu 326 323 269.

Kategorie: 
Obce: 

Odběr novinek o Mnichovohradišťsku

Přihlaste se k odběru informací e-mailem, aby vám už žádná z novinek na Mnichovohradišťsku neunikla!

Go to top