V Bakově nad Jizerou je nový bankomat

V Bakově nad Jizerou je nový bankomat

V rámci aktivity Sdílíme bankomaty zřídila Komerční banka nový bankomat v Bakově nad Jizerou, na adrese Husova 162 (prodejna COOP).

Klienti Komerční banky, MONETA Money Bank, Air Bank a UniCredit Bank zde mohou vybírat hotovost za stejných podmínek jako z bankomatů své vlastní banky.

Bankomat umožňuje výběr hotovosti s volitelnou skladbou bankovek, nastavení oblíbené částky výběru i preference tisku stvrzenky, Zjištění zůstatku na účtu a změnu PIN na kartě.

Volná místa v Bakově: Referent/ka správního odboru a další pozice

Volná místa v Bakově: Referent/ka správního odboru a další pozice

Město Bakov nad Jizerou nabízí několik volných pracovních míst, například pozici referenta/referenky správního odboru městského úřadu.

Nutnými podmínkami na uvedenou pozici jsou vyšší odborné nebo středoškolské vzdělání (s maturitou), spolehlivost, samostatnost, pečlivost, dobré komunikační schopnosti, znalost práce na PC (MS Word, Excel, Outlook apod.) a řidičský průkaz skupiny B (aktivní řidič). Výhodou bude praxe ve veřejné správě, znalost správního řádu a zkouška zvláštní odborné způsobilosti (evidence obyvatel, matrika).

Středočeský kraj plánuje rekonstruovat desítky mostů. Například u Bakova nad Jizerou a Rečkova

Most ev. č. 276-008 (silnice II/276 přes železniční trať u Bakova nad Jizerou). Foto: mapy.cz

Minulý týden schválili radní Středočeského kraje rekonstrukci 67 mostů na krajských silnicích. Zařadili je do projekční přípravy a investičního Zásobníku akcí 2021+. Jsou mezi nimi i mosty u Bakova nad Jizerou a Rečkova. Na rekonstrukce bude kraj žádat dotace z unijních i národních zdrojů.

„U mostů je nezbytnou nutností zahájení výběrových řízení na vypracování projektových dokumentací z důvodu jejich havarijního stavu, omezené použitelnosti nebo aktuální nízké zatížitelnosti,“ vysvětlil nutnost zásahu Karel Bendl, radní pro oblast silniční dopravy.

Autovraky do kontejneru na plasty nepatří. Pomůžete vypátrat pachatele přestupku v Bakově?

Autovraky do kontejneru na plasty nepatří. Pomůžete vypátrat pachatele přestupku v Bakově?

Město Bakov nad Jizerou na svém facebooku upozornilo na neznámého pachatele, který do kontejnerů na plasty vložil velké množství dílů z automobilu. Protože takto se autovraky opravdu nelikvidují, obrátilo se město na veřejnost s prosbou o pomoc při pátrání po pachateli.

Veškeré poznatky k uvedenému činu můžete sdělit na telefonní číslo 326 214 025.

Sexem ke štěstí. Divadelní sezóna v Bakově začíná odvážně

Sexem ke štěstí. Divadelní sezóna v Bakově začíná odvážně

Milé divačky, milí diváci, milé děti,

neeeee, děti tentokrát raději ne! :-) I když, od 15 let ať si dělají, co chtějí! 

Divadelní sezóna na našem jevišti začíná 1. března! 

A začneme fakt hustě, protože konečně dorazí naši kamarádi ze Mšena, které se k nám snažíme dostat už dlouho a až nyní to klaplo! Oni jsou totiž úplně stejní jako my! Prostě jedou pecky!

V Bakově bude z důvodu rekonstrukce vodovodu uzavřena část Smetanovy ulice

V Bakově bude z důvodu rekonstrukce vodovodu uzavřena část Smetanovy ulice

Město Bakov nad Jizerou upozorňuje, že od 15. ledna do 31. března bude uzavřena část Smetanovy ulice, a to v úseku od křižovatky s Žižkovou ulicí po křižovatku s Husovou ulicí. Důvodem je rekonstrukce vodovodu a kanalizace.

Město prosí obyvatele o shovívavost při provádění stavebních prací a respektovaní dopravního značení v okolí stavby.

Zdroj: město Bakov nad Jizerou

Vánoční přání od DS TYL Bakov nad Jizerou: Anděly v zádech

Vánoční přání od DS TYL Bakov nad Jizerou: Anděly v zádech

Jako každý rok jsme oslovili zajímavé osobnosti se vztahem k našemu regionu, aby nám napsaly pár slov vánočního poselství a přání pro čtenáře, a jejich přání postupně zveřejňujeme.

S anděly v zádech nám jménem DS TYL Bakov nad Jizerou popřál Miloslav Masopust.


Mých par slov vánočních je...

S anděly v zádech přejeme každému anděly v zádech, nejen o Vánocích.

Miloslav Masopust, DS TYL Bakov nad Jizerou

Chystá se další část cyklostezky Greenway Jizera. Na úseku z Loukova do Bakova nad Jizerou bude spolupracovat Mnichovo Hradiště se Středočeským krajem

Součástí Greenway Jizera bude i nedávno otevřená lávka přes Jizeru u Kofoly. Foto: Petr Novák

Při výstavbě části Cyklostezky Greenway Jizera, která povede z Loukova do Bakova nad Jizerou​, bude spolupracovat Středočeský kraj s městem Mnichovo Hradiště. Rada Středočeského kraje tento týden na svém čtvrtečním zasedání projednala a schválila znění smlouvy o spolupráci. Konečné slovo však budou mít krajští zastupitelé.

Cílem plánované stezky je umožnění bezpečného pohybu pěších a cyklistů na dálkové páteřní cyklotrase v daném území tak, aby co nejméně využívali silnice.

Stránky

Odběr novinek o Mnichovohradišťsku

Přihlaste se k odběru informací e-mailem, aby vám už žádná z novinek na Mnichovohradišťsku neunikla!

Go to top